Page 1 Page 9 Page: search for: Page 11 Page 16

Mag. W. Lell
Jednatel
Dach und Wand, Achau
Denní péče o více než 2500 náročných firemních zákazníků vyžaduje od zákaznicky orientovaného online systému a integrace s domovským elektronickým datovým prostředím některé věci.

iContent.commerce se zcela integruje do našeho systémového prostředí, umožňuje čistý průběh informací od tvorby ceny přes poskytnutí nabídky, online objednávání až po převzetí zakázky a zpracování v domovském systému elektronických dat.

Díky průběžným aktualizacím systému a bezproblémovému update je naše webová stránka pro zákazníky vždy v nejnovějším technickém stavu a optimálně orientována na potřeby našich zákazníků.

www.dachundwand.at
individuální zákaznické ceníky a online objednávání
pro soukromé osoby i firmy
Rozšíření systému iContent.cms pomocí eCommerce vám umožňuje nejlepší možnou individuální péči o soukromé i firemní zákazníky přes Internet.

iContent.commerce samozřejmě podporuje všechny podstatné funkce, které od kvalitního online nákupního systému očekáváte.
Kromě toho můžete systém ušít na míru různým zákazníkům a dokonce nárokům jednotlivých zaměstnanců svých zákazníků.

Různé cenové modely pro vaše zákaznické skupiny nebo jednotlivé firmy přejímá systém přímo z vašich elektronických dat, stejně tak tvorbu sortimentu. Zobrazování a příslušné dostupné funkce potom definujete pohodlně ve svém online systému.
Přesto jde iContent.commerce ještě dále. Vaši zákazníci si mohou sami stanovit individuální standardní sortiment nebo jej odvodit z dosavadních objednávek. Tak má firemní zákazník na obrazovce pouze ty artikly, které stále potřebuje.

I přebírání dřívějších poptávek nebo objednávek do aktuálního košíku je bez problémů možné.
Dodací listy a faktury
iContent.commerce se integruje i s vaším archivačním software.

Díky tomu mohou vaši zákazníci naskenované, podepsané originální dodací listy vyvolat právě tak jednoduše, jako originální účetní doklady..
Péče o zákazníky pro soukromé osoby a firmy: www.sankt-urban.at
někteří z našich partnerů: