Page 1 Page 12 Page: search for: Page 14 Page 16
multimediální použití vašich dat
iContent.document je vhodný ke zhodnocení existujících dat nad rámec jednotlivých médií, pro generování libovolného druhu tištěného a digitálního dokumentu v maximálně volné tvorbě uspořádání co nejracionálnějším způsobem a pro převod do libovolných médií pro vydání.

Jako samostatný produkt představuje výkonnou a extrémně úspornou možnost pro graficky upravitelnou výrobu tiskových médií z dostupných obsahů databází a popřípadě se zcela integruje do aktuální verze systému iContent.commerce, který je v rakouském obchodu se stavebními materiály jedničkou na trhu.

Zhotovovat tištěná média, založená na databázích, ve velkých nákladech je možné právě tak úsporně jako vydávat individuální ceníky pro zákazníka nebo jiné tiskové produkty v jednotlivém nebo malém nákladu, jako offsetový nebo digitální tisk, PDF nebo CD-ROM.

Významnou předností je kombinace plně grafické možnosti uspořádávání, extrémně efektivního ovládání, výkonného a individuálně přizpůsobitelného výstupu, podpora nejrůznějších typů médií pro výstup a (popřípadě dokonce současně) použití nejrůznějších zdrojů dat a vašeho domovského výpočetního systému.
libovolné dokumenty
iContent.document vám poskytuje optimální podporu při vyhotovování katalogů sortimentu. Na příklad tato brožura byla v iContent.document realizována v sedmi jazycích a současně ji lze vyvolat i přes www.inndata.at.
Integrace tisku a online systému: www.waelderhaus.at
Cenové katalogy tištěné a na webu
Chcete svým zákazníkům dát do ruky rozsáhlou, informační příručku o produktech a umožnit jim online zjistit své individuální kondice? Nebo chcete vyhotovit precizně sepsané, čistě formátované a individuální tištěné ceníky přizpůsobené potřebným produktovým skupinám svých zákazníků s aktuálními kondicemi a na přání i ke stažení jako PDF?

iContent.document podporuje různé způsoby péče o zákazníky. Na přehledném webovém rozhraní definujete dokumenty přesně dle přání svých zákazníků a vydáte je vždy ve vhodném formátu.
Poskytování služeb
Samozřejmě rádi převezmeme zhotovování vašich katalogů a tištěných dokumentů jako poskytovanou službu a dodáme vám hotové katalogy na paletách.
libovolné zdroje dat
iContent.document využívá data z vaší webové stránky, vašeho výpočetního systému nebo z oborových databází právě tak bez problémů jako jakýkoli jiný zdroj dat. Data, která byla jednou pořízena, lze použít kdykoli znovu a pro jakékoli libovolné médium.