Page 1 Page 10 Page: search for: Page 12 Page 16
souhrnná informace o zákazníkovi
Vedle individuálních podmínek zákazníka může uživatel z důvodu integrace s vaším domovským systémem a jinými zdroji dat, jako s otevřenou oborovou databází (Industriedatenpool), pohodlně vyvolat i řadu cenných doplňujících informací:

- stavy skladu, dostupnost
- informace o produktu a vyobrazení
- stav svých objednávek
- ceníky způsobilé k elektronickému zpracování dat

Systém je přitom utvořen tak, aby využíval všechny zdroje dat, které jsou k dispozici, aby umožnil rozsáhlou nabídku informací při minimálních nárocích na údržbu.
kompatibilní s vaším zbožním hospodářstvím
iContent.commerce je s jistotou kompatibilní s vaším zbožním hospodářstvím, protože disponuje zcela volnou definicí uživatelského rozhraní. Proto jej lze používat jako zdroj cizích dat stejně dobře, jako libovolný systém elektronického zpracování dat.

Lhostejno zda váš systém zbožního hospodářství podporuje protokol pro zasílání zpráv, FTP, ODBC, XML-Webservices nebo jiné rozhraní, iContent.commerce může pracovat s vašimi daty.
úspěšný eCommerce v obchodu se stavebními materiály - www.dachundwand.at
průběžné procesy
iContent.commerce se plně integruje s vaším elektronickým zpracováním dat - a na přání i se systémy vašich zákazníků. Nahrávejte svoje kmeny průmyslových artiklů přímo ze své domovské stránky do svého domovského systému elektronického zpracování dat.

Představte zákazníkům zkalkulované kondice přes online systém a ukažte svým zákazníkům stav na skladu a dostupnost.

Poskytněte svým zákazníkům ke stažení individuální ceníky. V libovolných formátech jako:

- Excel
- Datanorm
- PRICAT
- CSV
- XML
- bmeCat
Samozřejmě lze poptávku a objednávky od zákazníků nahrávat přímo z online systému do vašeho domovského systému elektronického zpracování dat.

Tak můžete minimalizovat nároky na zpracování a současně rychle a profesionálně pečovat o své zákazníky.

Samozřejmě bude váš příslušný zpracovatel zákaznické objednávky informován e-mailem a může v systému zobrazovat i průběh zpracování.

Objednávky přímo z elektronického zpracování dat vašich zákazníků

iContent.commerce má rozhraní ve všech směrech.
To vám rovněž umožňuje přejímat objednávky zákazníků přímo z určitých výpočetních systémů svých zákazníků, jako např. Z-Kalk.